MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Atelier MBFOTOGRAFIEPL

13 kwietnia 2021/Blog

Ale się mi porobiło

Motywacja

Tak się dzieje że jak ma się w głowie za dużo pomysłów i dużo czasu przy kwarantannie i w miarę się jest pomysłowym to można stworzyć coś ciekawego. Moim zdaniem dano mi aż za dużo czasu bo ja jestem takim właśnie typem osoby która nie lubi się nudzić a chorowanie to nie pretekst do siedzenia na tyłku i nic nie robienia. Wręcz przeciwnie. Moja Walka z Covid 19 oprócz tego że z temperaturą to walka również moimi ambicjami i pomysłami jak produktywnie wykorzystać dany mi czas.

Jak się to zbudowało.

Jak Wspominałem Dużo czasu to dużo pomysłów i nie było inaczej w moim przypadku. A że mam 2 ręce i trochę pomysłów to stwierdziłem coś zbuduje i tak powstały w sumie dwie Huśtawki. Projekty DIY ale z tego co akurat miałem pod ręką. Myślę że wykorzystanie tego co się ma jest najbardziej satysfakcjonujące zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Trochę się tego nazbierało

Czym Chata bogata

Wszystkim czym można dysponować przy współpracy ze mną i moim Kochanym zespołem jest Dla Państwa.

Staramy się na bieżąco w miarę projektów aktualizować bazę rekwizytów by być jak najbardziej na czasie oraz by zdjęcia które wykonamy były ciekawe inne niż wszędzie dostępne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i stworzenia z Nami Swojej Historii

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk