MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Żądza

Bo We mnie jest Sex

Te słowa Piosenki w wykonaniu  Kaliny Jędrusik były znane naszym rodzicom jak i niektórym z naszego pokolenia zasłuchanych w klasyczne piosenki Kabaretowe – Kabaret Starszych Panów – do dziś mam ich kasety.

Ale słowa słowami a życie życiem i miło jest zobaczyć jak kochający się ludzie wyrażają swoje oddanie sobie i widać to w ich zachowaniu jak i na zdjęciach.

Tym co wyróżnia zakochanych jest … to że siebie pragną i pragną coraz bardziej. My to nazywany Sensual – zmysły.

Ostatnim trendem jest to, że głównie kobiety ale i mężczyźni w ramach prezentu dla swej ukochanej chcą by ich młodość i piękno cała zostały zachowane na wieki. Nasuwa mi się na myśl mity i wierzenia greckie i rzymskie. Chodzi mi tu o kult Ciała. W swych wierzeniach Bogowie i Boginki są zawsze Piękni silni i niebywale atrakcyjni. Skończyłem szkołę już dość dawno i sporo z tego co mnie uczono już zapomniałem. Pozdrawiam z tego miejsca moje Panie od Polskiego i Historii.

Emocje

Duża cześć naszego społeczeństwa ma problem z wyrażaniem tych że – emocji. Życie i stres oraz inne sprawy – obecnie Covid zmieniły nasze postrzeganie rzeczywistości i nieco hmm wg. mnie zbliżyły lub oddaliły Nas od siebie. Problem jest w tym że czasem zapominamy jak prostymi słowami wyrazić to co do siebie czujemy. Szczególnie jak jesteśmy ze sobą zamknięci lub mamy pracę zdalną lub z innej przyczyny bo nie sposób wymienić tego wszystkiego. Nad tym niech się zastanowią ludzie bardziej światli i bardziej profesjonalni niż Wasz skromny autor. Nie jestem i nigdy nie będę ekspertem od spraw serca i ducha. Coś nie coś tam wiem ale nie jestem w tych sprawach godnym autorytetem by wypowiadać się w sposób fachowy.

Pożądanie

Będę już skracać obiecuję.

Gdy zobaczyłem jak  Dorota i Mikołaj wchodzą razem do Studia od razu widziałem w ich oczach Pasję, miłość  i to coś czego nie sposób nazwać określić sklasyfikować. To się po prostu czuje.

Plan był prosty a Oboje są Mega wysoką Parą. Ja czułem się jak niziołek ale bijąca od Nich życzliwość od razu przełamała lody. Uśmiech Doroty nie jednego powali na kolana, a Mikołaj cóż o nim powiedzieć Para jak z Hollywood. Nic dodać nic ująć.

Nie mogę nie wspomnieć Tu o mojej Wspaniałej Asystentce Firlej*( pseudonim Artystyczny) która była tym dobrym duchem podczas tej sesji. Zaopiekowała się naszą Parką Turkawek – wiecie że Was uwielbiam- a dzięki jej umiejętnością i cierpliwości wszystko szło jak w szwajcarskim zegarku.

Takie osoby są bardzo potrzebne podczas zdjęć zwłaszcza gdy ktoś się stresuje. Potrafią uspokoić i nadać właściwy rytm wydarzeniom.

Rozgrzewka Lub jak kto Woli Gra wstępna

Zawsze warto zrobić kilka zdjęć tak ” O” po prostu. Kadry testowe to zawsze materiał z którego można ale nie trzeba korzystać. Warto jednak wykonać go by przełamać zakłopotanie i dopasować się energetycznie. Ja tak zawsze robię – później zdjęcia kasuję lub pokazuje efekt  Przed i Po. Zawsze robi to dobrą robotę. Mimo że można ze sobą mieszkać lub przebywać niezliczoną liczbę godzin wprowadzamy w tym przypadku czynnik X – fotografa. AAAA i tu nie raz pojawi się pytanie które bardzo często słyszę ” Co mamy teraz robić ???” –

Odpowiadam zawsze tak samo – jeśli się kochacie to mnie tu nie ma i możecie robić co chcecie ze sobą słuchając swojej ulubionej muzyki i ciesząc się sobą wzajemnie. oczywiście nie był bym „Bączkiem” jak w szkole mnie nazywano gdybym nie bzyczał i nie  podpowiadał „Zakochańcom” jak mają się ustawiać do zdjęć. Gdy wszystko dobrze idzie staram się nie bzyczeć za głośno ale czasem Must be.  Tylko wtedy i właśnie wtedy kiedy to jest absolutnie niezbędne.

Dorotii and Miki

Dorota i Mikołaj

Jeśli jesteście podobną Parą lub chcecie dla siebie stworzyć coś niesamowitego Piszcie śmiało.

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk