MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Królowa Kart

4 maja 2021/Beauty

Jak by ktoś nie wiedział to mamy oczko 2021.

Czym jest oczko?

Definicja

Jak Podaje Wikipedia

Oczko – prosta gra karciana, polegająca na dobieraniu kolejnych kart dotąd, aby osiągnąć wartość liczbową posiadanych kart jak najbliższą 21. Gracz otrzymuje kolejne karty z talii dotąd, aż sam zdecyduje, że nie chce już więcej kart, lub otrzyma wynik 21 lub większy. Suma większa lub równa 22 oznacza przegraną.

Pomysł

Już nalewając szampana do kieliszka 1 stycznia tego roku właśnie zauważyłem że mamy piękny rok jeśli chodzi o samą datę. Bardzo mi się to skojarzyło właśnie z tą grą.

Wiele gier nie tyle oczko ale prostsza jego odmiana jak  Black Jack.  Zasady gry są takie, że trzeba ustrzelić oczko, szczęśliwa liczba to oczywiście 21. Poza numerami, których wartość jest oczywista, również inne karty mają swoje wartości, liczenie kart Blackjack jest jednak bardzo proste: Od dwójki do dziesiątki – wartość odpowiada ich numerowi.

 

Ten rok poświęciłem właśnie do skojarzeń z kartami i wszystko co obok kart i liczb się ma. Lub bezpośrednio się z nimi kojarzy.

Królowa

I tak dochodzimy do sedna całej sprawy.  Wraz z ekipą dość mocno zastanawialiśmy się jak można ten temat fajnie pokazać. Dla Nas było to rzeczą oczywistą by zamieścić coś z naszej wybujałej fantazji i szaleństwa w coś co będzie przykuwać oko. Same oczki hahahaha.

Ale do rzeczy. Arnika wraz z Gosią przeszły same siebie i pomysły które mieliśmy. A oto rezultat tej naszej Gry. Niech Żyje #Bohema
„Najwspanialszą rzeczą, którą kiedykolwiek możesz poznać, to tylko kochać i być kochanym.” Moulin Rouge

Jakoś mi też to się z tym kojarzy i uwielbiam ten cytat a też w tym czasie gry karciane były nader popularne.

Mod : @goshya_mode
Mua : @nixaa_mua
Tech support: @quadralite

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk