MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Odnajdź w Sobie Piękno

27 lutego 2020/Beauty

Siła 

Problem

Zauważyłem, że coraz więcej ludzi przez tempo pracy, samotność, brak pewności siebie, pracoholizm, trudne dzieciństwo oraz inne czynniki, wpada w różne choroby, problemy. Zazwyczaj są to: depresja, zaburzenia osobowości, uzależnienia, kompleks niższości.

Problemy: zmiany w rodzinie, rozwód, znęcanie się psychiczne nad druga osobą, zmiana nastawienia i nastrojów oraz inne dolegliwości emocjonalne.

Wielokrotnie jak nie codziennie spotykam się z twierdzeniem że jestem Niefotogeniczny/na.  Tak między Nami- Słyszę to chociaż ze 2 razy dziennie.  To rzecz jasna nie jest prawdą. Wartość człowieka nie mierzy się tym jaką ma powierzchowność a co sobą reprezentuje. Jaki jest ? Co osiągnął?

Zgodzicie się z tym ze mną.

Udowodnij sobie że Masz Siłę i jesteś Piękny/na

Zawsze chciałem pomagać drugim poprzez swoją pracę. Jestem również osobą niepełnosprawną choć tego nie widać – gruczolak przysadki mózgowej, kilka udarów.

Los takich osób z poważnymi chorobami nie jest mi obcy, gdyż potrafię wczuć się w ich położenie. Dzięki temu projektowi ludzie chciałbym by patrzyli na siebie w inny, lepszy sposób. Jak? Dzięki temu, że podchodzę do każdego człowieka indywidualnie z sercem, ciepłem i zaangażowaniem.- choć już po prostu taki jestem.

Dziękuję za wspaniałą sesję zdjęciową. Jesteś mega pozytywnym człowiekiem i wspaniałym fotografem.

Autorka

Jak wiadomo każdy z nas jest inny i cierpi na swój sposób. Staram się pomagać, wydobywać z danej osoby, jak ja to nazywam – Pierwiastek  Piękna. Każdy go ma, to taki nieoszlifowany diament, który tylko czeka, by go wydobyć na światło dzienne. Mój projekt już działa i wydobywa z ludzi to, co najlepsze. Są to  – kobiety i mężczyźni, którzy zapomnieli, że są piękni tacy jacy są. Ale trzeba im pokazać, że w nich samych to piękno tkwi – nieraz bardzo, bardzo głęboko na skutek tego, że ktoś na nich żeruje lub przypomina im złe chwile.

 

Nie mogę powiedzieć, że jestem w stanie każdemu pomóc ( nie łudźmy się) bo czasem się po prostu się nie da, ale staramy się by każdy kto trafi pod Moje skrzydła miał szanse.

Jak staramy się pomóc?

Spotkamy się z osobą zainteresowaną – Ja takie spotkanie przeprowadzam w dowolnym miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie i dla mnie. Jest to swego rodzaju Konsultacja zawsze to jest rozmowa telefoniczna a później finalne spotkanie.

 

Omawiamy problem z jakim się zmagasz i  staram się byś mnie poznał oraz zmotywować Cię i przygotować do zmiany jaka zajdzie już podczas sesji. Omawiamy też co masz wziąć na sesje  ( stroje, buty, lub też jeśli takich nie ma to umawiamy na dodatkowe spotkanie z naszą shopping masterem – stylistką usługa dodatkowo płatna około 500 zł za dzień ).

Stylistka dobiera odpowiednie stroje, aby Poczuł/ła poczuła się pięknie i komfortowo. Umawiamy sesje w dogodnym czasie dla Ciebie i studia.

Czas na zmiany !

W dniu zdjęć spotykamy się wcześniej by zrobić METAMORFOZĘ

Wizaż,  fryzura i ekstra ubranie lub też inne rzeczy pozwolą osiągnąć Nam zamierzony efekt WOOOW.

Proces zmian, już jest, jak już wspomniałem widoczny podczas samych zdjęć. Obróbka jest wymagana i zwykle trwa do 15 – 30 dni roboczych w zależności od danego przypadku. Podaję czas względny gdyż wolę mieć czas na rzetelną pracę

Nie samym Chlebem i pomaganiem Człowiek żyje.

Jak Wspomniałem na samym początku uwielbiam pomagać i widzieć Efekt zmian.  Patrzeć na osobę która się uśmiecha a nie raz ma łzy szczęścia w oczach.

Ale nie samymi dobrymi chęciami człek żyje.

Cena za taką usługę METAMORFOZY I CZUCIA SIĘ PIĘKNYM DOBRZE W SWOIM CIELE.

 

Zapytaj o Cenę!

 

Czasem też na sesji jest Psycholog który pomaga się otworzyć oczywiście jeśli Dana osoba tego chce. Te zdjęcia Traktuję jako sesję Tylko i wyłącznie prywatną. Mogą ale nie muszą być  publikowane- To już zależy od Ciebie drogi czytelniku.

Mam szczerą nadzieję że podejmiesz ten PIERWSZY I NAJWIĘKSZY KROK DO ZMIAN. Pamiętaj że Inwestycja w SIEBIE to zawsze dobry wybór bo nie ma lepszego.

Zaufaj Mi

Pamiętaj nie kupujesz „kota w worku ” działasz dla własnego dobra. Ty już wiesz że to przyniesie Tobie Radość i szczęście i pozwoli poczuć się lepiej ze sobą.

Pamiętaj również że nie dam Ci cudownego remedium pokażę Ci tylko jak można popatrzeć na siebie innymi oczyma. Okiem Mojego aparatu. Zaufało mi już wiele osób i mam nadzieję że i Ty do nich dołączysz. Nie zwlekaj i napisz do mnie wiadomość już DZIŚ jutro już może być za późno.  Ty jesteś Drogocennym Klejnotem wartym wszystkiego. Odkryj to w sobie już Dziś zapraszam na Sesję.

Marcin Bąkowicz Fotograf.

Zmień Swoje Życie Już DZIŚ.  Napisz i umów się już DZIŚ na Konsultację.

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk