MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Sesje aktorskie

Pakiety

Pakiet 5

Są to zdjęcia które Państwu pomogą jeśli nie dysponujecie odpowiednimi możliwościami do zrobienia sobie podstawowych zdjęć do Agencji by osoby wybierające do danego projektu Państwa zauważyły.

Technikalia

Jest to  zdjęcia  na białym dobrze oświetlonym tle z każdej strony + dodatkowo półprofil. Zdjęcia nie są obrabiane tak by było to w 100% naturalne. Na planie jest wizażystka żeby jednak przypudrować w sposób naturalny twarz. Później robimy zdjęcia w pełnym wizażu tak by Państwo czuli się w pełni zadbani.

Cena

800

Pakiet Statysta

Pakiet Statysta to Zdjęcia do Agencji takie jak w poprzednim Pakiecie i znacznie więcej. Za  800 zł otrzymują Państwo polaroidy i zdjęcia pod projekt – zdjęcia wykonywane są w studio.

Dodatkowo zdjęcia mogę być bezpośrednio przekazane przeze mnie do wybranej przez Państwa Agencji lub tych z którymi aktualnie Ja współpracuje.

ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ od 2000 ZŁ możliwe jest  tzw. Wizytówki fachowo Setki która podnosi o wiele bardziej Państwa szansę zostaną wybranym do danego „Projektu” – technicznie rzecz ujmując odpowiadacie Państwo na parę zadanych przeze mnie pytań.

Ilość zdjęć od 36 do 45  oraz jeśli zdecydujecie się Państwo na wizytówkę to zmontowany film .

Cena od

od 2000

Pakiet Aktor

W tym pakiecie otrzymujecie Państwo już pełną gamę usług. Usługi zawsze jest spersonalizowana.

Jest to połączenie wszystkich poprzednich Pakietów i znacznie, znacznie więcej. Zdjęcia są stylizowane na wzór z Hollywood tak by były jak najbardziej rozpoznawalne.

Zdjęcia do Agencji koniecznie do podjęcia współpracy z KAŻDĄ Agencją w Kraju i Zagranicą.
Nagranie Wizytówki Wraz z Profesjonalną Obróbką

Spersonalizowaną Sesję WIZERUNKOWĄ i Kreatywną gdzie będzie można pokazać swój kunszt Aktorski .
Sesję zarówno w Studio jak i w Plenerze w dowolnym terminie lub w przerwie podczas produkcji Filmu.

Technikalia

Spotykamy się jak na prawdziwym planie Filmowych z kamerami jak przy kręceniu filmów – jakie które naprawdę działają już w branży filmowej. Oczywiście zapewniamy Odpowiednie studio i całe zaplecze- wizaż opiekę Profesjonalnego Filmowca, dosyłamy scenariusz do Podstawowej wizytówki o którą możemy rozbudować . Zapewniamy Catering i miłą kreatywną atmosferę. Nie podajemy ceny gdyż jest to oferta bardzo indywidualna którą można osobiście rozbudować.

Sesja Taka trwa około od 5 do 6 godzin.

 

Cena

Oferta indywidualna

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk