MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Sesje aktorskie

Pakiety

Pakiet 5

Są to zdjęcia które Państwu pomogą jeśli nie dysponujecie odpowiednimi możliwościami do zrobienia sobie podstawowych zdjęć do Agencji by osoby wybierające do danego projektu Państwa zauważyły.

Technikalia

Jest to 5 zdjęć w cenie 400 zł na białym dobrze oświetlonym tle z każdej strony + dodatkowo półprofil. Zdjęcia nie są obrabiane tak by było to w 100% naturalne.

Cena

200 zł

Pakiet Statysta

Pakiet Statysta to Zdjęcia do Agencji takie jak w poprzednim Pakiecie i znacznie więcej. Za  800 zł otrzymują Państwo polaroidy i zdjęcia pod projekt – zdjęcia wykonywane są w studio.

Dodatkowo zdjęcia mogę być bezpośrednio przekazane przeze mnie do wybranej przez Państwa Agencji lub tych z którymi aktualnie Ja współpracuje.

ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ 200 ZŁ możliwe jest nagranie krótkiej wypowiedzi tzw. Wizytówki która podnosi o wiele bardziej Państwa szansę zostaną wybranym do danego „Projektu” – technicznie rzecz ujmując odpowiadacie Państwo na parę zadanych przeze mnie pytań.

Ilość zdjęć od 36 do 45  oraz jeśli zdecydujecie się Państwo na wizytówkę to zmontowany film .

Cena od

800

Pakiet Aktor

W tym pakiecie otrzymujecie Państwo już pełną gamę usług. Cena zaczyna się od 1000 zł ale końcowa wartość usługi zawsze jest spersonalizowana.

Jest to połączenie wszystkich poprzednich Pakietów i znacznie, znacznie więcej. Zdjęcia są stylizowane na wzór z Hollywood tak by były jak najbardziej rozpoznawalne.

Zdjęcia do Agencji koniecznie do podjęcia współpracy z KAŻDĄ Agencją w Kraju i Zagranicą.
Nagranie Wizytówki Wraz z Profesjonalną Obróbką

Spersonalizowaną Sesję WIZERUNKOWĄ i Kreatywną gdzie będzie można pokazać swój kunszt Aktorski .
Sesję zarówno w Studio jak i w Plenerze w dowolnym terminie lub w przerwie podczas produkcji Filmu.

Technikalia

Sesja Taka trwa około od 5 do 6 godzin.

Wizaż i poczęstunek wliczony w cenę.

Na życzenie zdjęcia mogę zostać wydrukowane za dodatkową opłatą.

Cena

od 1800 do ………… Oferta indywidualna

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk