MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Sesje Biznesowe

26 lutego 2020/My Work

Sesje Biznesowe

Witam Serdecznie
Kłania się Marcin Bąkowicz MBFOTOGRAFIEPL. Mam obecnie 32 lata i od 14 lat zajmuje się szeroko pojętą fotografią. Moim szczególnym konikiem są sesje portretowe – uwielbiam kontakt z ludźmi i ich emocje na zdjęciach.  Na co dzień zajmuję się fotografią dla Aktorów, Agencji aktorskich i Castingami jak i zleceniami od osób prywatnych. Rocznie wykonuję niezliczoną ilość zdjęć.  Niekiedy zdarza mi się Je wyreżyserować jak w filmie ale naturalne efekty są dla mnie najlepsze. Wychodzę z założenia że jest w Nas Pierwiastek Piękna i Ja staram się tylko wydobyć z ludzi ich naturalny wewnętrzny blask.

Państwa Zespół lub Ty sam potrzebujesz się wybić  z setek innych osób na Linkedinie czy Facebooku ? To Właśnie właśnie dobrze trafiłeś.
Sesje Biznesowe to w moim mniemaniu to nic innego jak spotkanie na kawie w przerwie w biurze gdzie panuje życzliwa i miła atmosfera i każdy chce czuć się dobrze.  To samo się tyczy gdy robimy zdjęcia w studio gdzie możemy się pobawić światłem kolorem lub zrobić bardziej szalone rzeczy.

Moim zadaniem będzie tylko uwiecznić ten moment bo jak wiadomo żaden moment się nie powtarza po prostu jest.

Dlaczego powinniście Wybrać Państwo właśnie Mnie.

Moimi mocnymi stronami jest doświadczenie w pracy z różnymi typami ludzi. Staram się być elastyczny i dobierać tak kadry by każda osoba czuła się dobrze przed obiektywem mojego aparatu co w rezultacie doprowadza do satysfakcji z każdej strony.
Szukam tego wewnętrznego piękna jak poszukiwacz by na końcu tej drogi oddać „Kamień najczystszej próby”

Zaufali mi Projektanci Mody, Aktorzy i ludzie Prywatni oraz osoby po różnych trudnych sytuacjach życiowych którzy zobaczyli siebie pod innym kontem i poczuli się pewni siebie.

Na każdym etapie sesji Jestem i Pomagam przezwyciężyć Państwa obawy które mogą się pojawić przed aparatem.

Oto Przykłady wizerunkowej sesji w Studio

Gwarantuje miłą i przyjemną atmosferę jak również pełen profesjonalizm. Macie Państwo gwarancje tego że wyjdziecie z sesji z uśmiechem na ustach.

Biznesowe Sesje Plener

A oto kilka przykładów sesji wizerunkowej w plenerze.

Oferta.

Każda oferta jest przygotowywana Dla Państwa indywidualnie ale pytania poniżej zawarte pomogą Nam się lepiej zrozumieć i dopasować do swoich oczekiwań. Ważne by odpowiedzieć na nie dość precyzyjnie.

Proszę o odpowiedź na poniższe pytania:

1. Gdzie ma być zrealizowana sesja tzn; w studio fotograficznym, biurze czy w plenerze?
2. Ile osób będzie uczestniczyć w sesji zdjęciowej?
3. Czy ma Pan/Pani/Państwa Firma ma konkretne oczekiwania względem finalnych fotografii?
Można przeglądnąć przykładowe zdjęcia w moim portfolio i wybrać ujęcia, które będą naszym odnośnikiem w sesji zdjęciowej. Jeżeli nie ma Pan/Pani konkretnych preferencji, chętnie przedstawię swoje propozycje – proszę jedynie przedstawić profil działalności, wówczas będę mógł całość konkretniej spersonalizować.
4. W jakim terminie chciałby Pan/Pani zrealizować sesję?

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich skromnych Usług.

W miarę możliwości przyjadę do Państwa aby Osobiście się przedstawić  żeby nasza Współpraca przyniosła Nam „słodkie owoce Sukcesu”. Bo Właśnie oto Państwu i mnie chodzi.

Poniżej proszę pozostawić kontakt do Siebie. Ofertę przygotowuje w oparciu o Państwa spersonalizowane odpowiedzi. Życzę Miło Dnia

 

Z Poważaniem  Państwa fotograf   

[contact-form-7 id="5" title="Proszę o pozostawienie danych do kontaktowych. " ]

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk