MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Sukcesy MBFOTOGRAFIEPL

23 grudnia 2020/My Work

Dziękuję Pięknie

Wyróżnienie

Miło mi poinformować że MBFOTOGRAFIEPL otrzymało od Państwa Złoty Certyfikat Zaufania. Dziękuję Bardzo, Bardzo Wam za Ten Zaszczyt. Dzięki Temu będę mógł dalej się rozwijać i działać.

Dziękuję Wszystkim Osobom które we mnie uwierzyły a zwłaszcza mojej Mamie Annie Bąkowicz która zawsze była i jest moim Największym wsparciem i dobrym duchem.

Choć sama zmaga się z chorobą to pomimo jej niepełnosprawności i jest po Ciężkim bo Krwotocznym udarze mózgu jest jak Latarnia Morska która daje światło żeby statek mógł bezpiecznie płynąć i nie osiąść na mieliźnie beznadziejności. Myślę że taka Matka to skarb nad skarby. Czasem jak Każda Mama jest Nadopiekuńcza i nie widzi że mam tyle Lat co mam ale bez Niej nie był bym tym kim jestem.  Pomimo życiowych sztormów i nieraz moich złych decyzji życiowych – czy to prywatnych czy zawodowych Ona zawsze była i jest moim wsparciem i mentorem. Sama była Fotografem przez wiele lat oraz Technikiem RTG co wiele mi dało bo to ona nauczyła mnie podstaw fotografii analogowej. Choć teraz świat cyfrowy czasem Ją przerasta to dzielnie stara się sobie radzić mimo jej choroby i upośledzenia.

Jeśli chcecie Jej Pomóc zachęcam do zapoznania się z Nią Osobiście lub do odwiedzenia Jej zbiórki. https://pomagam.pl/mvztpjsa

Oczywiście Datek na Nią jest dobrowolny ( obecnie jest zapisana do szpitala uwaga na sierpień 2022) – Polska Służba Zdrowie – „Brawooo”

 

Osoby które zaufały

Dziękuję Tym osobom, bez których To wyróżnienie nie miałoby sensu. Modelkom i Modelom oraz osobom, które dały mi ten Mandat zaufania.

Kochani. Dziękuję WAM moje marzenia nabrały większego sensu. Jesteście moją ostoją i lekarstwem na gorsze dni. Pomimo trudności i czasem beznadziejności Wasza obecność w moim życiu jest Bardzo Ważna. Za co należą Wam się Brawa i wielkie Sza po ba.

Dzięki temu, że Razem udaje Nam się tworzyć różne czasem proste a czasem Zwariowane dzieła – raz lepiej raz gorzej – to zawsze wynika z tego coś dobrego.  Każdy z Was wnosi coś do mojego życia i pracy twórczej.

Wiem, że może i srogi czasem ze mnie stwór jak nie patrząc „Golum” z Władcy Pierścieni, ale też jestem Raczej jak „Sam” -przyjaciel Froda. Wstawiam tę metaforę nie bez powodu – My Artyści mamy zawsze kilka oblicz czasem i masek – temat na czasie- które zakładamy tak jak Nam jest wygodnie lub jeśli trzeba się dostosować do okoliczności. Jedno jest zawsze nie zmienne przynajmniej u mnie, że staram się być może nie na czasie ze wszystkim, ale też robić to co Kocham.

Będę dalej się starał dążyć do dalszego rozwoju mam nadzieję, że z Waszą pomocą dojdę tam, gdzie zabierze mnie życie i oby na szczyt a nie w przepaść. Trzeba mieć wiarę zawsze, że mimo wszystko będzie dobrze. I tym pozytywnym akcentem Wam dziękuję.

Z wyrazami podzięki Wasz Marcin Fotograf.

Dziękuję że Jesteście i Tworzycie tę piękną Historię wraz ze Mną.

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk