MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

Sesja Samochodowa

pierwszy wpis

3 sierpnia 2015/Beauty/10 min. read

Jak zacząć ?

Niesamowicie się cieszę że wreszcie mam taką możliwość przemawiać nie tyle z za kamery ale wykazać się nie co zdolnością pisania. Już Pani Prof. od Języka Polskiego mówiła mi kiedyś że mam lekkie pióro. Czy tak jest w rzeczywistości nie wiem. Ciężko się samemu oceniać więc tą czynność pozostawię Wam moi drodzy czytelnicy.

Postaram się by treści na tym blogu pomogły Wam mnie lepiej poznać i moją pasję. Postaram nie zawsze ale jeśli będzie tylko ku temu okazja opowiedzieć Wam jak najwięcej jaki był zamiar z danego zdjęcia i mam nadzieje że  Was zainspiruje do robienia własnych projektów.

Sesja Samochodowa

Już od urodzenia kochałem jeździć samochodem. Moja Mama i Dziadek zarazili mnie pasją do prowadzenia autka. Ja postanowiłem pójść nieco dalej i zebrać Wspaniałą ekipę z którą  jak mówią słowa Zespołu Wilki – Baśka- Konie kraść.

Przygotowania do tej sesji zabrały niemal rok czasu może i dłużej. Trzeba było poszukać odpowiednich ludzi i oczywiście samochodów. Na szczęście od czego ma się przyjaciół który bardzo w tym dopomogli. Stworzyliśmy coś naprawdę fajnego z czego wszyscy jesteśmy domi.

Nie przeszkodził nam Upał, zmiany światła, czy też wycieńczenie. Nagroda była tego warta a są nią Wspaniałe ulotne chwile na zdjęciach które z dumą się teraz pochwalę.

The Race
mod: @aleksandra.tolomanow
Mod: @lavoirx
Mod: @kanioszka_ka
mod: @damian.kujawski
mod: @grzegorzmal
mua @karlaiwamakeup
asys : @tomasz_ginter
pirotechnika i efekty @mrsportpl
Samochody @porschepl @volvopl @triumph

Prod: Marek Wański, Jerzy
COP: Karolina Mamusia Niedzwiecka , Łukasz Iwaszkiewicz

Photo by https://www.facebook.com/MarcinB.Photographer/

Produkcja 2018

Od autora.

Dziękuję Wszystkim który przyczynili się do powstania tych zdjęć. Jesteście niesamowici.

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk