MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Cześć, jestem fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, umów się na sesję już dziś - tel. 733 947 884

Ostatnie sesje
Przejdź do portfolio

Witam Serdecznie

Spełniam marzenia
O mnie

MB Logo
MBFOTOGRAFIEPL Marcin Bąkowicz
Witam. Jestem Profesjonalnym fotografem z Warszawy. Wykonuję profesjonalne sesje zdjęciowe w studio i w plenerze. Zapraszam do kontaktu, Umów się już dziś na sesję - tel. 733 947 884

Ostatnie posty
Fotografia Artystyczna

We all need love Miłość to Potęga

25 grudnia 2018/Beauty

Miłość jest w nas.

W tym roku tj. 2018 widziałem i sam doświadczyłem różnych oblicz miłości. Pominę rozczulanie się bo może nie każdy jak ja jest romantykiem ale widząc Tych dwoje młodych ludzi Alinę i Dimę można powiedzieć że od Nich biła ta najpiękniejsza ta czysta miłość i witalność.

Jak to zwykle bywa

Jak to zwykle ma miejsce spisaliśmy się na sesję z uroczą Aliną. Sesja taka można powiedzieć standardowa. Trochę w klimacie buduarowym i fashion- takie były założenia.

Umówiłem się z Nią po swoich sesjach które w tym dniu miałem żeby mieć więcej czasu na myślenie. Jak zawsze mówię trzeba być na wszystko przygotowanym. Nie inaczej było tym razem. Po przyjściu na miejsce zobaczyłem Parę Wspaniałych ludzi. Juz wchodząc do ich apartamentu- bardzo przyjemnego mieszkanka – czuć było że coś iskrzy w powietrzy i bynajmniej nie był to zapach obiadu lub spalonej elektryki.

Przywitała Mnie bardzo sympatyczna Para młodych ambitnych i ….. bardzo w sobie zakochanych ludzi. Aż mi się miło na sercu zrobiło widząc ich jak ich oczy się spotykają. Do tego nie trzeba być ekspertem by to widzieć  i czuć – to się po prostu wie.

Ale przejdę do meritum.

Od razu przyszła mi na myśl „Para kochanków przez gwiazdy wyklęta” – Romeo i Julia i ten moment w którym widać jak bardzo do siebie lgną. Nie zastanawiałem się zwoiłem swój pędzel malarski – swojego wiernego Nikona i przystąpiłem do pracy. A raczej do łapania czasu, tych strasznie ulotnych chwil. Tych sekund i minut. Nawet nie wiedziałem która jest godzina czas nie miał znaczenia. Miało się wrażenia że przy tej Dwójce czas nie istnieje.  A o to rezultat tych ulotnych chwil.

Życzę Wam Wszystkim Takiej Miłości

Add comment

Theme ProFoto Theme / Proudly powered by WordPress / Modified by digital-si.co.uk